„Kiedy patrzę w niebo i mam przed oczyma cały wszechświat, wszystko wydaje się możliwe” Rebecca Donovan

Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich w ramach zajęć edukacji wczesnoszkolnej i lekcji MINDFULNESS wzięli udział w fotograficznym wyzwaniu. Tematem było niebo.
Zdjęć dotarło sporo. Możemy na nim zobaczyć niebo to w Krakowie, niebo nad Morzem Bałtyckim, niebo w Katarze, Norwegii a także to, nad Morzem Północnym, ponieważ w zadanie zaangażowali się nie tylko uczniowie, ale także  przyjaciele i bliscy naszych uczniów.  Z jednej strony każde zdjęcie jest zupełnie inne, z drugiej to jedno i to samo niebo, niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.
Myślę, że dzień dzisiejszy, może być wspaniałą inspiracją, a właściwie początkiem. To piękno nad nami, jest zawsze dostępne. Wystarczy na chwilę się zatrzymać….
Zachęcamy do tego nie tylko dziś, ale w ramach codziennego praktykowania uważności. Gdy znajdujemy czas, na te chwile, wszystko staje się lepsze, a tego Wam życzymy.
Oto nasza GALERIA NIEBA