Od dzisiaj bezpieczeństwa przed naszą szkołą pilnuje uprawniony pracownik administracji wspierany przez Małopolska Policja, który pomaga pieszym bezpiecznie przechodzić przez ulicę. Kierowcy nie przestrzegający zasad bezpieczeństwa przed szkołą mogą spodziewać się mandatu. Warto również zauważyć, że chodnik przy szkole został oznaczony jako miejsce bez możliwości parkowania, a dodatkowo przypominają o tym pomarańczowe pachołki. Obostrzenia te wprowadzono, ponieważ zdarzały się bardzo niebezpieczne sytuacje zagrażające życiu i zdrowiu uczniów naszej szkoły. Wcześniejsze apele dyrekcji oraz nauczycieli nie przyniosły rezultatu. W dalszym ciągu prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i dziękujemy wszystkim, którzy poważnie traktują nasze apele!!!