test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

738535
DzisiajDzisiaj214
WczorajWczoraj645
Ten TydzieńTen Tydzień2063
Ten miesiącTen miesiąc9651
WszystkieWszystkie738535

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!

Otwarcie Biblioteki

"Szkoła bez biblioteki jest jak twierdza bez zbrojowni."

Anonim

  

Ponad dwa lata ciężkiej pracy, oklejania woluminów, przenoszenia książek, kodowania księgozbioru, katalogowania w systemie bibliotecznym - dzisiaj owocuje. W marcu 2017 roku w naszej szkole swoją działalność w pełni rozpoczęła Biblioteka Szkolna. Do tej pory biblioteka tworzyła się i prowadzona była w jej ramach działalność kulturalno-oświatowa.

 

Dzięki Dyrekcji, Rodzicom, Uczniom, Przyjaciołom szkoły, którzy podarowali bibliotece w ciągu dwóch lat ponad tysiąc egzemplarzy wspaniałych książek dzisiaj możemy mówić o wielkim sukcesie naszej placówki – BIBLIOTECE. To przedsięwzięcie nie byłoby możliwe gdyby nie nauczyciele, którzy wspierali mnie i pomagali katalogować, naprawiać zniszczone zbiory i kodować woluminy. Największe podziękowania kieruję jednak do uczniów, którzy w dużej mierze przyczynili się do powstania biblioteki. Aktyw Biblioteczny Mole Krejzole, który w szkole działa od dwóch lat pomagał systematycznie przy organizacji biblioteki. Uczniowie, którzy chętnie przychodzili i włączali pozycje do księgozbioru, to wspaniałe gremium czytelników naszej placówki. Składam im ogromne podziękowanie za wytrwałość w oczekiwaniu na otwarcie biblioteki oraz pomoc w stworzeniu tak przyjemnego miejsca w szkole.

 

Pierwsze wypożyczenia przez system biblioteczny rozpoczęły się 20 marca 2017 roku.

 

Nasza Biblioteka w tej chwili może pochwalić się księgozbiorem, który liczy dwa tysiące zbiorów (skatalogowanych). Kolejne książki czekają na wpisanie do systemu bibliotecznego LIBRUS BIBLIOTEKA. Przed nami jeszcze wiele pracy i bardzo liczymy na dalszą pomoc uczniów i ich wielkie zaangażowanie.

 

W zakładce BIBLIOTEKA na głównej stronie naszej szkoły znajduje się regulamin biblioteki. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z zasadami wypożyczania książek oraz korzystania z czytelni (biblioteki) przez uczniów, rodziców oraz pracowników naszej placówki.

 

Zapraszam wszystkich rodziców do odwiedzania najbardziej przyjemnego miejsca w szkole, bo „pachnącego słowem pisanym”!!!

 

Poniżej prezentuję galerię zdjęć od początku tworzenia się biblioteki do dzisiaj. Zapraszam do fotorelacji!

Daniel Korczykowski,

nauczyciel bibliotekarz

BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!BIBLIOTEKA NARESZCIE OTWARTA!

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO