test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

738535
DzisiajDzisiaj214
WczorajWczoraj645
Ten TydzieńTen Tydzień2063
Ten miesiącTen miesiąc9651
WszystkieWszystkie738535

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej

„Kochajmy książki, które są duszą szkół. Martwe są bowiem szkoły, których nie ożywiają książki”

Jan Amos Komeński, „Mowa o książkach 1650”

 

Przez cały marzec w bibliotece szkolnej odbywało się Pasowanie na Czytelnika. W poczet użytkowników biblioteki przyjęliśmy 272 uczniów, czyli 16 oddziałów naszej szkoły.

Wszyscy uczniowie zostali zapoznani z zasadami korzystania z biblioteki szkolnej oraz czytelni.Zajęcia biblioteczne wzbogacone zostały serią filmów, spotów na temat czytelnictwa. Uczniom zostały odczytane PROŚBY KSIĄŻEK zawarte w prezentacji multimedialnej. Nowi użytkownicy biblioteki złożyli ślubowanie czytelnicze oraz otrzymali karty biblioteczne, dzięki nowoczesnej technologii systemu bibliotecznego LIBRUS BIBLIOTEKA. W trakcie zajęć zostały przeprowadzone quizy czytelnicze. Oczytani, dzięki swojej wiedzy zostali obdarowani niebanalnymi zakładkami do książek, a koneserzy książek ocenami z języka polskiego. W klasach starszych została przeprowadzona wyczerpująca dyskusja na temat czytania i poszanowania książek. Zajęcia zakończyły się uroczystym PASOWANIEM NA CZYTELNIKA.

 

Nowo pasowani Czytelnicy tłumnie ruszyli do wypożyczenia pierwszych książek z naszej biblioteki. W zakładce BIBLIOTEKA na stronie szkoły oraz na drzwiach biblioteki można zapoznać się z jej harmonogramem pracy. Zapraszamy do wypożyczania i „delektowania się” literaturą!

 

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z zajęć bibliotecznych. Zapraszamy!!!

PASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJPASOWANIE NA CZYTELNIKA BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO