Ten TydzieńTen Tydzień2039

Z cyklu „Poranki z książką” – spotkanie autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w bibliotece

Kotka rozrabiara - plakat

Niesamowita historia Matyldy, która niespodziewanie stała się właścicielką małej kotki.

Nikt nie przewidział tego, co stanie się w domu po przybyciu nowego lokatora.

Zniszczone kwiaty, uszkodzone firanki, to tylko początek kłopotów.

Kiedy jednak kotka znika w dziwnych okolicznościach, cała rodzina rozpoczyna gorączkowe poszukiwania.

Jak zakończy się ta historia?

Czy dziewczynka nauczy się czegoś o zwierzętach i ich zwyczajach?

Odpowiedzi znajdziecie w kolejnych rozdziałach książki.

9 maja 2017 roku w bibliotece szkolnej odbędzie się kolejne spotkanie w ramach cyklu "Poranki z książką" z Roxaną Wojtas – Tabiś. Impreza czytelnicza odbędzie się także w ramach XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!”. Pisarka będzie promować swoją najnowszą książkę „Kotka rozrabiara”. W warsztatach i rozmowie z autorką udział wezmą uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej. Po spotkaniu będzie można nabyć książkę pani Roxany z imienną dedykacją.

O Pani Roxanie można dowiedzieć się więcej na stronie: http://wydawnictwozafira.pl/

Biblioteka serdecznie zaprasza!

Kotka rozrabiara - okładka książki