test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

738537
DzisiajDzisiaj216
WczorajWczoraj645
Ten TydzieńTen Tydzień2065
Ten miesiącTen miesiąc9653
WszystkieWszystkie738537

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Spotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w bibliotece

Spotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w bibliotece W atmosferze życzliwości przebiegały spotkania z autorką wielu książek dla dzieci i młodzieży, panią Roxaną Wojtas – Tabiś w ramach cyklu „Poranki z książką” oraz z okazji XIV Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.

Pani Roxana wyjaśniła powód powstania powieści dla dzieci „Kotka rozrabiara”. Mówiła, że po wielu prośbach wyrażonych przez czytelników w listach zdecydowała się napisać książkę dla młodszych czytelników.

Przybliżała treść innych, napisanych przez siebie powieści fantasy: „Wybraniec” i „Tajemnica Zafiry”. Zwróciła uwagę na ważne przesłanie swojej książki: „Geniusz”.

 

„Nie ma ludzi gorszych, są tylko nieświadomi swojej wartości”.

 

Autorka książek opisała różne rodzaje przyjaźni człowieka ze zwierzęciem. Spotkanie urozmaiciły quizy i zabawy edukacyjne, dzięki którym można było dowiedzieć się więcej o kocich zwyczajach.

Pani Roxana Wojtas – Tabiś przeczytała również fragment swojej powieści „Kotka rozrabiara”.

Potem uczniowie zadawali liczne pytania o inspiracje i okoliczności powstania książek. Okazało się, że na jednej z okładek umieszczone zostało zdjęcie syna autorki.

Uczniowie naszej szkoły po zakupie książek otrzymali również na swoich egzemplarzach autografy autorki.

 

W naszej bibliotece przygotowana została także wystawa prac ilustratorki powieści pani Roxany, Moniki Burzykowskiej. Ekspozycję prac klas drugich i trzecich przygotował Aktyw Biblioteczny Mole Krejzole. Zapraszamy do oglądania!

 

Pani Roxana Wojtas-Tabiś podarowała naszej bibliotece swoje książki : „Wybraniec”, „Geniusz” oraz „Kotka rozrabiara”. Zapraszamy uczniów do wypożyczania powieści pisarki.

 

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć ze spotkań!!!

Spotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas – Tabiś w bibliotece

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO