Nie cwaniakuj! Weź udział w konkursie czytelniczym „GREG CWANIACZEK”

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 3-6 do udziału w konkursie czytelniczym „GREG CWANIACZEK”. Zapisy uczniów przyjmujemy w bibliotece do 10 października 2017 roku. Po przyjęciu zgłoszeń ogłosimy termin konkursu. Oczywiście do konkursu można zgłaszać się również mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Konkurs dotyczy wszystkich części książek Dziennik Cwaniaczka Jeff Kinney :

Dziennik Cwaniaczka; Rodrick rządzi; Szczyt wszystkiego; Ubaw po pachy; Przykra prawda; Biała gorączka; Trzeci do pary; Zezowate szczęście; Droga przez mękę; Stara bieda; Ryzyk fizyk.

Dodatkowo do konkursu zostanie dołączona karta pracy z części książki Dziennik Cwaniaczka - Zrób to sam, w której uczeń będzie musiał wykazać się kreatywnością i własną inwencją twórczą.

Zapraszamy serdecznie uczniów do wzięcia udziału w konkursie. Sponsorem nagród w konkursie jest biblioteka szkolna.

W bibliotece można wypożyczać książki z serii Dziennik Cwaniaczka, aby przygotować się do turnieju czytelniczego.

Marta Jezierska

Daniel Korczykowski