test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740184
DzisiajDzisiaj35
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień35
Ten miesiącTen miesiąc11300
WszystkieWszystkie740184

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

7-dniowa kampania promocyjna naszej biblioteki w serwisie Lustro Biblioteki

7-dniowa kampania promocyjna naszej biblioteki w serwisie Lustro Biblioteki Szanowni Państwo, w serwisie internetowym Lustro Biblioteki odbywa się w tym tygodniu kampania promocyjna naszej biblioteki. Zapraszamy do przeczytania wywiadu z panem Danielem Korczykowskim na temat jej powstania oraz działalności. Rozmowa bibliotekarza z red. nacz. Lustra Biblioteki, panią Barbarą Marią Morawiec dostępna jest pod linkiem:

http://lustrobiblioteki.pl/2017/11/biblioteka-najbardziej-pozadanym-miejscem-szkole-mojabiblioteka/

Zapraszamy do lektury!

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO