Język Niemiecki

Jubileusz STO

Sekcja Hapkido

Dołącz do drużyny HAPKIDO

MOO HAK KWAN Polska. Odwiedź stronę sekcji i rozwijaj się przez sport.

www.hapkido.pl

Jersz - Łowcy talentów

20 listopada 2013 odbył się w naszej szkole Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 2013 Jersz – Łowcy Talentów. Ponieważ cieszył się on dużym zainteresowaniem, czekamy na wyniki i liczymy jak co roku na wiele nagród i dyplomów!!!

Informacja o konkursie
Znany od 12 lat konkurs Deutschfreund powstał z myślą o uczniach szkół podstawowych (klasy 5 i 6), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski. Jest dedykowany również nauczycielom języka niemieckiego jako instrument motywujący uczniów do rozwijania samodzielności, rozbudzania zainteresowań oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Konkurs pozwala diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty.

Udział w konkursie pomaga uczestnikom zdobyć dodatkowe punktów w staraniach o przyznanie stypendiów i uzyskanie wyższych ocen dzięki utrwalaniu, poszerzaniu i porównaniu swojej wiedzy w skali ogólnopolskiej. Konkurs w postaci testu jednokrotnego wyboru jest przeznaczony dla uczniów klas 5 i 6 szkół podstawowych oraz gimnazjalistów. Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych konkurs będzie testem wielokrotnego wyboru. Materiał językowy ujęty w testach konkursowych uwzględnia wymagania określone obowiązującymi programami nauczania z poszerzeniem wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego. Na stronie www.jersz.pl dostępny jest zakres bloków tematycznych konkursu oraz bezpłatnie arkusze zadań z lat ubiegłych, które są pomocne w trakcie realizacji kół zainteresowań w czasie roku szkolnego. Konkurs promuje i premiuje osiągnięcia uczniów i ich szkół poprzez wręczanie nagród i dyplomów wyróżnień oraz publikację rankingów konkursowych i informacji prasowych na temat sukcesów. W konkursie nie ma przegranych. Każdy uczestnik otrzyma motywacyjno - edukacyjny gadżet, razem z oficjalnymi wynikami.

NAGRODY DLA LAUREATÓW

Tygodniowy udział w Wakacyjnym Obozie Talentów dofinansowany w 100% lub 82% wartości. szczegóły

Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Plan lekcji

Sprawdź swój Plan Lekcji, kliknij w swoją szkołę.

NOWY E-DZIENNIK

NOWY ROK-NOWY DZIENNIK.

Zaczynamy!!!

Zobacz dokumenty

Zapoznaj się z ważnymi dokumentami dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

ZOBACZ