Język Niemiecki

Jubileusz STO

Sekcja Hapkido

Dołącz do drużyny HAPKIDO

MOO HAK KWAN Polska. Odwiedź stronę sekcji i rozwijaj się przez sport.

www.hapkido.pl

XVI edycja SPRACHDOCTOR

Dnia 18 marca 2015 roku 35 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego SPRACHDOKTOR. Były to dziewczęta i chłopcy z klas IV-VI szkoły podstawowej oraz z klas I-III gimnazjum. 24 kwietnia 2015 otrzymaliśmy od organizatorów wyniki, z którymi chcielibyśmy Państwa zapoznać.
Najlepsze wyniki oraz dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego bądź dobrego wyniku w konkursie otrzymają:
Maria Moorthie - uczennica klasy III GIM, która z ilością punktów 196/ 224 uzyskała - 3 miejsce w Małopolsce;
Olga Łuczak - uczennica klasy IV SP, która uzyskała 142 punkty na 184 możliwych i zajęła - 24 miejsce w Małopolsce;
Wojciech Matuszyński i Zuzanna Skałka - uczniowie klasy V SP, którzy ze 155 uzyskanymi punktami na 192 możliwe plasują się na 13 miejscu w województwie;
Agata Cieliczko - uczennica klasy V SP, która uzyskała 145 pkt/ 192 i tym samym zajęła - 28 miejsce w  Małopolsce;
Weronika Pastwa z klasy VI SP otrzymała 155 pkt/ 200 i znajduje się na 9 miejscu w województwie;
Mikołaj Waksmundzki z klasy VI SP uzyskał 151 pkt/ 200 i zajął 10 miejsce w Małopolsce.
Wszystkim Uczestnikom i Ich Rodzicom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie i rzetelne przygotowanie, gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

SPRAWOZDANIE Z KONKURSU

Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Plan lekcji

Sprawdź swój Plan Lekcji, kliknij w swoją szkołę.

NOWY E-DZIENNIK

NOWY ROK-NOWY DZIENNIK.

Zaczynamy!!!

Zobacz dokumenty

Zapoznaj się z ważnymi dokumentami dla uczniów, rodziców i nauczycieli.

ZOBACZ