test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

677087
DzisiajDzisiaj499
WczorajWczoraj599
Ten TydzieńTen Tydzień4456
Ten miesiącTen miesiąc14876
WszystkieWszystkie677087

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Pierwsza pomoc - warsztaty

Na przełomie grudnia i stycznia 2016/2017 uczniowie klas szóstych wzięli udział w Podstawowym Kursie Pierwszej Pomocy organizowanym przez pielęgniarkę szkolną, panią Wandę Tatarę. Kurs odbył się w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa. Spotkanie rozpoczynało się projekcją filmu o udzielaniu pierwszej pomocy, a jego podsumowaniem było wykonanie przez uczniów testu znajomosci udzielania pierwszej pomocy. Celem kursu było oswojenie uczniów z ideą pomagania oraz nabycie praktycznych umiejętności o zachowaniu się w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

Pierwsza pomoc - warsztatyPierwsza pomoc - warsztatyPierwsza pomoc - warsztatyPierwsza pomoc - warsztatyPierwsza pomoc - warsztaty

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO