Ten TydzieńTen Tydzień2038

Klasy 1a i 2a KLASAMI PEŁNYMI KULTURY!

Klasy pełne kultury

Początkiem czerwca rozstrzygnięty został konkurs, w którym  przez cały rok klasy 1-3 rywalizowały o zdobycie tytułu KLASY PEŁNEJ KULTURY. Przez cały rok szkolny klasy zdobywały odznaki przyznawane przez Tajnego Agenta obserwującego uczniów naszej szkoły. Oceniane było zachowanie na poszczególnych lekcjach, zachowanie przed lekcją m.in. ustawienie przed klasą, sposób zachowania na Zielonej Szkole oraz używanie „,magicznych słów” przez uczniów poszczególnych klas.pelne kultury_001 Całoroczne zmagania o tytuł zostały rozstrzygnięte 11 czerwca. Klasy 1 a i 2 a zajęły  wspólnie zaszczytne pierwsze miejsce otrzymujący tym samym tytuł KLASY PEŁNEJ KULTURY. Gratulujemy zwycięzcom! W nagrodę obydwie klasy wyjadą na warsztaty do  Oddziału Muzeum w Nowej Hucie – Branicach.