Wizyta pełna wrażeń

Klasa 2 B w sądzie

Dzięki uprzejmości Państwa Fronc uczniowie klasy 2b mogli zwiedzić pomieszczenia budynku Sądu Okręgowego i poznać pracę ludzi sądu. Wielkim przeżyciem był udział w specjalnie przygotowanej rozprawie karnej, w której mogliśmy pomóc Pani Sędzi w sformułowaniu wyroku. W nagrodę dzieciaki otrzymały pamiątkowy dyplom jurysty. Uczniowie poznali także pracę policjantów w budynku sądu.
 Największą sympatię wzbudził pies policyjny Tajfun, który wykazał się dużymi umiejętnościami w specjalnie przygotowanym pokazie jego codziennej pracy i tresury. Dzieci obejrzały również samochód policyjny, 'niebieski' pokój, celę dla podejrzanych. Na koniec zjadły pyszny poczęstunek. Składamy wielkie podziękowania wszystkim, którzy poświęcili nam swój czas, spowodowali, że wycieczka do sądu na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeńWizyta pełna wrażeń