Posumowanie konkursu recytatorskiego „Wiosna w wierszach”.

Konkurs recytatorski

„Odwaga jest początkiem działania. Szczęście jest jego końcem”. Demokryt

Tegoroczna edycja „wierszowania” już za nami. W poniedziałek, 21 marca odbył się finał konkursu recytatorskiego „Wiosna w wierszach”. Uczniowie klas I-III, którzy przeszli z etapu klasowego (18 marca) do etapu szkolnego, prezentowali wybrane przez siebie wiersze przed szerokim gronem nauczycieli, kolegów i koleżanek z klas, a przede wszystkim wymagającym jury.

Cała osiemnastka zaprezentowała się wspaniale!

Finaliści wprowadzili publiczność w stan wiosennego uniesienia. Jury miało bardzo trudne zadanie.

Wyniki obrad wyglądają następująco:

I miejce Jagoda Pruc (klasa 3a)

II miejsce Jakub Swat ( klasa 3b)
III miejsce – Jan Kuć (klasa 3b)

Nagroda PUBLICZNOŚCI :

Jakub Stachniak (klasa 3a)

Osoby wyróżnione:

Maja Struska (klasa 1b)
Maja Moorthi
(klasa 2a)

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie.

Zapraszamy do kolejnej edycji konkursu już za rok.

Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”. Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”. Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”. Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”. Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”. Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”. Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”. Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”. Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”. Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”. Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”. Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”. Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”. Posumowanie konkursu recytatorskiego  „Wiosna w wierszach”.