test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

739298
DzisiajDzisiaj434
WczorajWczoraj543
Ten TydzieńTen Tydzień2826
Ten miesiącTen miesiąc10414
WszystkieWszystkie739298

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Matematyczna STOnoga kontra uczniowie

Konkurs matematycznyChcąc rozwijać zainteresowania matematyczne wśród uczniów kl.1-3 zorganizowaliśmy I Konkurs Matematyczny STONOGA. W konkursie brały udział zespoły dzieci, które wspólnie i indywidualnie rozwiązywały zadania prezentowane przez prowadzących. Zadania przygotowane były w formie konkurencji dla poszczególnych klas. Dzieci gromadziły punkty w formie cukierków.

Chętnych do zmagań matematycznych nie brakowało. Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i potrafili w krótkim czasie rozwiązać trudne zadania. Wszystkie drużyny biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy. Zaangażowanie i uśmiechy na twarzach uczestników były potwierdzeniem, że organizacja takich konkursów jest bardzo dobrym pomysłem na integrację uczniów oraz spędzanie czasu z jednoczesną gimnastyką dla rozleniwionych w dobie komputerów mózgów.

Matematyczna STOnoga kontra uczniowieMatematyczna STOnoga kontra uczniowieMatematyczna STOnoga kontra uczniowieMatematyczna STOnoga kontra uczniowieMatematyczna STOnoga kontra uczniowieMatematyczna STOnoga kontra uczniowieMatematyczna STOnoga kontra uczniowieMatematyczna STOnoga kontra uczniowieMatematyczna STOnoga kontra uczniowieMatematyczna STOnoga kontra uczniowie

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO