Napisał do nas Pan Maciej Wojtyszko

Maciej Wojtyszko

Maciej Wojtyszko – polski reżyser teatralny, filmowy i telewizyjny, pisarz, autor sztuk, komiksów i filmów animowanych (Wikipedia).

A wszystko zaczęło się od sympatycznej Bromby... poznaliśmy też inne istoty, absolutnie niezwykłe w całej swojej okazałości. Wszystkie one powstały w wyobraźni Pana Macieja Wojtyszko (a może istnieją naprawdę?)

Zainspirowani ponadczasową książką pisarza „Bromba i inni”, uczniowie 2B podjęli się stworzenia własnych postaci i ich imion. Ukazali je w pracach plastycznych oraz literacko.

Pakiet jakże owocnej twórczości wysłaliśmy do Pana Macieja Wojtyszko, który ku naszej radości napisał do nas list. Za pozwoleniem pisarza, udostępniamy jego treść.

List do dzieci

Poniżej szczera rekomendacja czytelników z 2B:

Genialna książka!

Bardzo podobała mi się ta lektura.

Jest bardzo zabawna, dużo w niej humoru.

Jest ciekawa.

Śmieszne są wszystkie stworzenia, które wystąpiły w tej książce.

Pan Wojtyszko ma wyobraźnię!

Czytałem z zainteresowaniem.

Fajnie się ją czyta, jest w niej dużo wesołych sytuacji.

Zwierzątko Mojej Mamy to mój ulubiony bohater.

Rozrabia tak samo jak ja.

Bromba to rzeczywiście zawikłana postać, ale sympatyczna.

Gorąco polecamy!