Angielski na Ferie

W związku ze zbliżającymi się feriami chcemy zaproponować Państwu bezpłatne zajęcia z języka angielskiego [13.02-17.02].

Odbywałyby się one w pierwszym tygodniu ferii, 13.02 - 17.02 w godzinach od 9.30 do 11.00  (2 godziny lekcyjne) dla klas 4-6 Szkoły Podstawowej oraz I-III Gimnazjum.

Zajęcia, w zależności od zgłoszonej liczby uczestników i ich poziomu zaawansowania odbywać się będą na zasadzie koła:

• doskonalącego umiejętności,
  • wyrównującego zaległości.

Podział na grupy zostanie przeprowadzony na zasadzie rozmów z nauczycielami prowadzącymi dzieci. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu do 6 lutego włącznie (poniedziałek).

Jednocześnie zastrzegamy możliwość odwołania zajęć w przypadku zgłoszenia się zbyt małej ilości osób chętnych.