test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

738531
DzisiajDzisiaj210
WczorajWczoraj645
Ten TydzieńTen Tydzień2059
Ten miesiącTen miesiąc9647
WszystkieWszystkie738531

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

MANIA GŁOŚNEGO CZYTANIA

Mania głośnego czytaniaZ okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych klasy trzecie szkoły podstawowej przygotowały prezent dla swoich wychowawców. Niespodzianka w formie głośnego odczytu wywołała salwy uśmiechu oraz dostarczyła mnóstwo emocji zarówno dzieciom, jak i nauczycielom.

Uczniowie czytali komediową ”Książkę bez obrazków”, której autorem jest Benjamin Joseph Novak.

Głośne czytanie wzbogacone zostało niesamowitą grą aktorską młodych adeptów sztuki, którzy doskonale interpretowali tekst książki. Uczniowie po raz kolejny mogli przekonać się, że słowo pisane może być niewyczerpanym źródłem radości oraz zabawy.

Zajęcia czytelnicze zakończyliśmy zabawami fotograficznymi.

Zapraszamy do fotorelacji!

MANIA GŁOŚNEGO CZYTANIAMANIA GŁOŚNEGO CZYTANIAMANIA GŁOŚNEGO CZYTANIAMANIA GŁOŚNEGO CZYTANIAMANIA GŁOŚNEGO CZYTANIAMANIA GŁOŚNEGO CZYTANIA

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO