Brian Scott dla 5b - spotkanie autorskie w Śródmiejskiej Bibliotece Publicznej

Brian Scott dla klasy 5b21 października klasa 5b uczestniczyła w niezwykłym wydarzeniu „Noc w bibliotece. Nie jestem kosmitą! Jestem z innego kraju”, które zorganizowała Śródmiejska Biblioteka Publiczna w Krakowie Filia nr 19 w ramach współpracy z naszą biblioteką szkolną. Główną atrakcją tego projektu było spotkanie z polskim dziennikarzem radiowym i telewizyjnym pochodzenia gujańskiego. Brian Scott to osobowość o wielu talentach. Współpracował z Tv Polsat i TVN. Jest współtwórcą i prowadzącym programu „Etniczne klimaty”. Pracuje również jako native speaker w jednym z krakowskich gimnazjum.

Uczniowie chętnie włączyli się w dyskusje z dziennikarzem oraz zadawali pytania, na które bohater spotkania odpowiadał z wielkim entuzjazmem. Impreza opiewała w liczne konkursy i quizy o tematyce wielokulturowej. Uczniowie mogli także skosztować smaków z różnych zakątków świata.

5b wraz z wychowawcą składa serdeczne podziękowania Dyrekcji oraz Bibliotekarzom Śródmiejskiej Biblioteki Publicznej za niezapomniane wrażenia wielokulturowe, zajęcia na wysokim poziomie oraz miłe przyjęcie w progach Biblioteki już po raz trzeci.

Zapraszamy do fotorelacji!