test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

738531
DzisiajDzisiaj210
WczorajWczoraj645
Ten TydzieńTen Tydzień2059
Ten miesiącTen miesiąc9647
WszystkieWszystkie738531

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Pierwsze spotkanie ze sztuką

Pierwsze spotkanie ze sztuką21 października uczniowie klasy 1b uczestniczyli w zajęciach w Gmachu Głównym Muzeum Narodowego. Pierwsza wizyta w muzeum i zetknięcie się z dziełami sztuki wzbudziło sporo emocji. Niektóre dzieła zaskoczyły, niektóre zdziwiły, niektóre zainspirowały do twórczego działania. Była to pierwsza wspólna wizyta w muzeum, ale na pewno nie ostatnia.

Pierwsze spotkanie ze sztukąPierwsze spotkanie ze sztukąPierwsze spotkanie ze sztukąPierwsze spotkanie ze sztukąPierwsze spotkanie ze sztukąPierwsze spotkanie ze sztukąPierwsze spotkanie ze sztukąPierwsze spotkanie ze sztukąPierwsze spotkanie ze sztuką

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO