test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

738531
DzisiajDzisiaj210
WczorajWczoraj645
Ten TydzieńTen Tydzień2059
Ten miesiącTen miesiąc9647
WszystkieWszystkie738531

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Spotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w bibliotece

Spotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w bibliotece28 października w„pachnącej” książkami bibliotece odbyły się kolejne trzy spotkania z cyklu „Poranki z książką”. Gościem specjalnym już po raz drugi była Pani Katarzyna Kozubska, autorka cyklu „Opowieści kredensowych”. Promowała w naszej bibliotece swoją najnowszą książkę „Myszka Galopka i tajemnica kopalni soli” opartą na faktach. Przypomniała również czytelnikom o swoich wcześniejszych książkach. Autorka wzbogaciła swoje wystąpienie opowieściami związanymi z Kopalnią Soli w Wieliczce.

Po spotkaniach każdy uczeń mógł porozmawiać z pisarką i nabyć jej książkę z autografem. Dziękujemy autorce za przybycie do naszej biblioteki i wspaniałą czytelniczą zabawę z Myszką Galopką.

 

Pani Katarzyna Kozubska przekazała w darze naszej bibliotece swoje cztery książki:

„Myszka Chrapiszka”;

„Myszka Chrapiszka i Tarapatka”;

„Myszka Trapiszka i Dom pod Kocią Łapką”;

„Myszka Galopka i tajemnica kopalni soli”.

 

Już niebawem będzie można je wypożyczyć.

Szczególne podziękowania dla klasy 5b i pani Joanny Suchan za pomoc w przygotowaniu spotkania autorskiego.

 

Zapraszamy do fotorelacji!

Spotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w biblioteceSpotkania autorskie z Katarzyną Kozubską w bibliotece

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO