test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740184
DzisiajDzisiaj35
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień35
Ten miesiącTen miesiąc11300
WszystkieWszystkie740184

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Van Gogh Alive – The Experience i Małopolski Ogród Sztuki

Van Gogh Alive – The Experience i Małopolski Ogród Sztuki28 października klasy 5a i 5b wyruszyły na artystyczną wyprawę. Poranek rozpoczęliśmy od warsztatów literackich „Stereotypy kontra dobre wzorce - baśnie tradycyjne i współczesne” w Małopolskim Ogrodzie Sztuki przy ul. Rajskiej.

 

Po zajęciach, które wprowadziły wszystkich w bajkowy nastrój, wyruszyliśmy jesiennymi plantami, na spacer do budynku starego dworca kolejowego, aby zobaczyć wystawę Van Gogh Alive – The Experience. Było to niesamowite doznanie artystyczne pobudzające wyobraźnię i wprowadzające w świat obrazów Vincenta Van Gogha. Dzięki nowoczesnej technologii multimedialnej każde pomieszczenie wypełnione było w całości dziełami mistrza. Zanurzeni w obrazach, podziwialiśmy ich cudowną kolorystykę. Pokazom towarzyszyła muzyka klasyczna, która potęgowała przeżycia i nastrój.

Van Gogh Alive – The Experience i Małopolski Ogród SztukiVan Gogh Alive – The Experience i Małopolski Ogród SztukiVan Gogh Alive – The Experience i Małopolski Ogród SztukiVan Gogh Alive – The Experience i Małopolski Ogród SztukiVan Gogh Alive – The Experience i Małopolski Ogród SztukiVan Gogh Alive – The Experience i Małopolski Ogród SztukiVan Gogh Alive – The Experience i Małopolski Ogród SztukiVan Gogh Alive – The Experience i Małopolski Ogród SztukiVan Gogh Alive – The Experience i Małopolski Ogród SztukiVan Gogh Alive – The Experience i Małopolski Ogród SztukiVan Gogh Alive – The Experience i Małopolski Ogród Sztuki

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO