test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740184
DzisiajDzisiaj35
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień35
Ten miesiącTen miesiąc11300
WszystkieWszystkie740184

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Konkurs Dyniowy - wyniki

Konkurs Dyniowy - wynikiJak co roku w naszej szkole odbył się Konkurs Dyniowy. Gratulujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom wspaniałych pomysłów i dziękujemy za zangażowanie. Jury podczas podczas długich dyskusji i narad podjęła decyzję, żeby nagrodzić wszystkie dynie.

Spośród zgłoszonych prac wyróżniono następujące dynie:

 

Antoni Kościak z klasy 2B za "Dynię Yoda"

Karolina Marek z klasy 3B za "Dyniową Rodzinkę"

Patryk Jędrusiak z klasy 2B za "Dynię Wiking"

 

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom.

 

Podtrzymując tradycję i kulturę krajów anglisaskich na języku angielskiem rozmawialiśmy o tradycjach Święta Halloween.

Poniżej prezentujemy efekty wspólnej zabawy z dziećmi.

Konkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wynikiKonkurs Dyniowy - wyniki

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO