test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740186
DzisiajDzisiaj37
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień37
Ten miesiącTen miesiąc11302
WszystkieWszystkie740186

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Akcja MAMY MOC - pomagamy choremu Dawidowi, ZAPRASZAMY NA KIERMASZ CIAST

Na prośbę inicjatorek przedsięwzięcia pt. MAMY MOC przekazujemy informacje dotyczące tej akcji, do udziału w której gorąco zachęcamy.

 

Akcja MAMY MOC zrodziła się z inicjatywy dwóch matek dzieci z klasy 3A i ma na celu przede wszystkim pomoc choremu Dawidowi przez zbieranie środków finansowych na jego codzienną rehabilitację, zakup drobnego sprzętu rehabilitacyjnego itp. Do akcji chciałybyśmy zaangażować wszystkie dzieci z całej szkoły i pokazać,że drobnymi gestami mogą sprawić że ktoś będzie uśmiechnięty...

 

Dawid jest 9 latkiem, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni ale pomimo choroby jest pełen radości i pragnie poznawać innych ludzi.

 

W ramach akcji chcemy zorganizować KIERMASZ CIAST w dniu 22 listopada - WTOREK(będzie zdrowo !!! czekoladowo i kolorowo) oraz dzieci z naszej klasy będą zbierać wolne datki do oznaczonej puszki przez cały listopad.

 

Dziękujemy za włączenie się do akcji!!!

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO