Akcja MAMY MOC - pomagamy choremu Dawidowi, ZAPRASZAMY NA KIERMASZ CIAST

Na prośbę inicjatorek przedsięwzięcia pt. MAMY MOC przekazujemy informacje dotyczące tej akcji, do udziału w której gorąco zachęcamy.

Akcja MAMY MOC zrodziła się z inicjatywy dwóch matek dzieci z klasy 3A i ma na celu przede wszystkim pomoc choremu Dawidowi przez zbieranie środków finansowych na jego codzienną rehabilitację, zakup drobnego sprzętu rehabilitacyjnego itp. Do akcji chciałybyśmy zaangażować wszystkie dzieci z całej szkoły i pokazać,że drobnymi gestami mogą sprawić że ktoś będzie uśmiechnięty...

Dawid jest 9 latkiem, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni ale pomimo choroby jest pełen radości i pragnie poznawać innych ludzi.

W ramach akcji chcemy zorganizować KIERMASZ CIAST w dniu 22 listopada - WTOREK(będzie zdrowo !!! czekoladowo i kolorowo) oraz dzieci z naszej klasy będą zbierać wolne datki do oznaczonej puszki przez cały listopad.

Dziękujemy za włączenie się do akcji!!!