test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740184
DzisiajDzisiaj35
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień35
Ten miesiącTen miesiąc11300
WszystkieWszystkie740184

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Wspomnienie uroczystości ślubowania uczniów klas 1

Wspomnienie uroczystości ślubowania uczniów klas 113 października w przeddzień święta Komisji Edukacji Narodowej swoje pierwsze poważne zobowiązanie podjęli najmłodsi uczniowie naszej szkoły składając w obecności Pana Dyrektora, Pani V-ce Dyrektor oraz zebranych gości przyrzeczenie. Tym samym uczniowie zostali przyjęci w poczet społeczności Społecznej Szkoły Podstawowej nr 7. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy samych wspaniałych dni w naszej szkole.

Wspomnienie uroczystości ślubowania uczniów klas 1Wspomnienie uroczystości ślubowania uczniów klas 1Wspomnienie uroczystości ślubowania uczniów klas 1Wspomnienie uroczystości ślubowania uczniów klas 1Wspomnienie uroczystości ślubowania uczniów klas 1

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO