test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740184
DzisiajDzisiaj35
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień35
Ten miesiącTen miesiąc11300
WszystkieWszystkie740184

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Dzień Niepodległości

11 listopada11 listopada to bardzo ważna data w kalendarzu historii Polski. To dzień radosny, w którym obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. 10.11, na spotkaniu klas I-III kolejny razwspominaliśmy tamte wydarzenia, aby najmłodsi wiedzieli i pamiętali komu zawdzięczają powrót Polski na mapę Europy po 123 latach niewoli. Trudne słowa „zabory, wolność, niepodległość” przeplatały się z radosną pieśnią legionową.

Na zakończenie przedstawiciele klas odczytali życzenia dla Polski: aby w jej rzekach kwitło życie i mnożyły się ryby, aby przybywało gęstych lasów, aby polskie góry przyciągały wielu turystów, a plaże Bałtyku były czyste.

Dzień NiepodległościDzień NiepodległościDzień NiepodległościDzień NiepodległościDzień Niepodległości

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO