test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740185
DzisiajDzisiaj36
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień36
Ten miesiącTen miesiąc11301
WszystkieWszystkie740185

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Jesień chodzi w kapeluszu...

Kapelusze Wychodząc z tego założenia postanowiliśmy wzbogacić garderobę jesieni o wspaniałe kapelusze zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Zdolni projektanci z klas 1-3 mieli możliwość zaprezentowania swoich pomysłów na pokazie mody kapeluszowej. Ich modowe kreacje podziwiała międzynarodowa komisja reprezentująca kilka państw Europy oraz szeroka publiczność. Docenili nasz potencjał! Talenty zostały wychwycone!

Na wybiegu zagościła złota polska jesień odziana w najpiękniejsze barwy tej pory roku, a modelki i modele poruszali się z prawdziwą gracją.

 

Ważnym wydarzeniem było również głosowanie na najpiękniejszy kapelusz. Rodzice, nauczyciele i uczniowie mieli prawo wyrazić swoją opinię.

Głosy zostały komisyjnie podliczone.

Oto wyniki :

 

I miejsce ex aequo: Maja Dresler i Hania Głuszak

II miejsce ex aequo: Maja Kubacka i Kamilka Kobylarczyk

III miejsce ex aequo: Patryk Jędrusiak i Adaś Paszek

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i gratulujemy wspaniałych pomysłów.

Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...Jesień chodzi w kapeluszu...

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO