test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740185
DzisiajDzisiaj36
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień36
Ten miesiącTen miesiąc11301
WszystkieWszystkie740185

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

URODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECE

URODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECE 24 listopada klasy pierwsze wzięły udział w Przyjęciu Urodzinowym Pluszowego Misia. Pierwszoklasiści przybyli do szkoły w pluszowych strojach oraz ze swoimi maskotkami.

Uczniowie podczas zajęć poznali prawdziwą Historię Pluszowego Misia. Bajka oparta na faktach przypomniała znanego dzieciom „pupila” o imieniu Teddy.

Tę opowieść uczniowie mogli poznać na kartach Kamishibai (japońska sztuka snucia opowieści) w skrzynce butai. Następnie w grupach klasy pierwsze układały puzzle z misiami. Gościem specjalnym spotkania była Pani Grażyna Jędryczka – bibliotekarka i miłośniczka książek. Bohaterami zabawnych życiorysów i anegdot, które Pani Grażyna przedstawiła uczniom byli : Miś Uszatek, Miś Paddington, Kubuś Puchatek, Miś Coralgol oraz Miś Yogi. W przedsięwzięcie biblioteczne zaangażował się również Aktyw Biblioteczny Mole Krejzole, działający w szkole od 2015 roku. Uczennice z klasy 5b : Agnieszka Moździńska, Julia Karnas, Zuzanna Wyka oraz Marysia Guzikowska czuwały nad organizacją przyjęcia. Aktyw Biblioteczny przygotował quiz z zagadkami o misiach oraz konkurs „Mistrz Wyjadania Miodku”, podczas którego pierwszoklasiści kosztowali ulubionego przysmaku Kubusia Puchatka. Pani Grażyna podarowała klasom kartę wzrostu „Rośnij z Misiem” oraz kolorowe zakładki do książek. Podczas zajęć czytelniczych bibliotekarka prezentowała również książki o misiach, które już niebawem będzie można wypożyczyć w bibliotece szkolnej.

 

Dziękujemy Pani Grażynie za pomoc w uświetnieniu warsztatów, uczennicom z Aktywu Bibliotecznego Mole Krejzole, z klasy 5b oraz rodzicom za wspaniałe, misiowe smakołyki, które doskonale wpisały się w tematykę zajęć czytelniczych.

 

Zapraszamy do fotorelacji!

URODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECEURODZINOWE PRZYJĘCIE PLUSZOWEGO MISIA W BIBLIOTECE

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO