W poszukiwaniu św. Mikołaja

W poszukiwaniu św. MikołajaW piątek 2 grudnia uczniowie klasy 1b wybrali się do Pałacu Erazma Ciołka w poszukiwaniu św. Mikołaja. Czy go znaleźli? Oczywiście, że nie, gdyż święty odwiedza grzeczne dzieci w nocy z 5 na 6 grudnia. Tak więc na dostarczenie prezentów Mikołaj ma jeszcze trochę czasu. W pięknym Pałacu Erazma Ciołka uczniowie dowiedzieli się, kim był św. Mikołaj i jakie atrybuty wyróżniają tego żyjącego kiedyś biskupa. Czy nasi uczniowie zasłużyli na mikołajkowe prezenty? Tego dowiedzą się rankiem 6 grudnia.

W poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. Mikołaja