test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740185
DzisiajDzisiaj36
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień36
Ten miesiącTen miesiąc11301
WszystkieWszystkie740185

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

W poszukiwaniu św. Mikołaja

W poszukiwaniu św. MikołajaW piątek 2 grudnia uczniowie klasy 1b wybrali się do Pałacu Erazma Ciołka w poszukiwaniu św. Mikołaja. Czy go znaleźli? Oczywiście, że nie, gdyż święty odwiedza grzeczne dzieci w nocy z 5 na 6 grudnia. Tak więc na dostarczenie prezentów Mikołaj ma jeszcze trochę czasu. W pięknym Pałacu Erazma Ciołka uczniowie dowiedzieli się, kim był św. Mikołaj i jakie atrybuty wyróżniają tego żyjącego kiedyś biskupa. Czy nasi uczniowie zasłużyli na mikołajkowe prezenty? Tego dowiedzą się rankiem 6 grudnia.

W poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. MikołajaW poszukiwaniu św. Mikołaja

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO