test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740185
DzisiajDzisiaj36
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień36
Ten miesiącTen miesiąc11301
WszystkieWszystkie740185

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA KSIĄŻEK DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

W poszukiwaniu św. Mikołaja

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie, Nauczyciele!

Wielka Zbiórka Książek przerosła nasze oczekiwania. W październiku przekazali Państwo do biblioteki szkolnej ponad 300 woluminów. Ponawiamy zatem prośbę o podarowanie niepotrzebnych wydawnictw naszej bibliotece. Jeżeli posiadają Państwo w swoich biblioteczkach domowych książki, które mogłyby posłużyć naszym uczniom zachęcamy do przekazania ich do naszej biblioteki. Mile widziana jest literatura dziecięca i młodzieżowa, szczególnie lektury szkolne. Ponadto chętnie przyjmiemy literaturę piękną, popularnonaukową, czasopisma, zbiory specjalne(płyty CD, DVD, filmy itp.) i inne bezcenne wydawnictwa dla szkoły.

 

Świąteczna Zbiórka Książek do biblioteki szkolnej rozpocznie się 6 grudnia i potrwa do 23 grudnia 2016 roku.

 

Książki można zostawiać w pudełku, które znajduje się pod plakatem przy sekretariacie albo przynieść je do Pana Daniela, do biblioteki (sala nr 21A – I piętro).

 

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące darów książkowych prosimy kontaktować się z Panem Danielem poprzez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. .

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO