KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY KALENDARZ ADWENTOWY

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY KALENDARZ ADWENTOWY Uczniowie klas 4-6 SP i I-III GIM brali udział w konkursie na najpiękniejszy kalendarz adwentowy. W takich kalendarzach umieszczone były 24 okienka, w których znajdowały się obrazki, rysunki, słówka w j. niemieckim związane z tematyka bożonarodzeniową.

Oto wyniki naszego konkursu:

W kategorii „gimnazjum” 1. miejsce uzyskały ex quo dwa zespoły w składzie: Zuzanna Biały, Karolina Kowalska, Dominik Dzierżek (III G) oraz Maria Adamska, Katarzyna Grądalska, Ola Ciołkowska, Izabella Babraj (III G).

W kategorii „szkoła podstawowa” 1. miejsce uzyskały ex quo dwa zespoły w składzie: Hanna Dziduszko, Hanna Malinowska, Natalia Golonka (6b) oraz Julia Stokłosa, Weronika Skoczek, Anna Łopatkiewicz (6b).

Przyznaliśmy również wyróżnienia dla Michała Sitko (6b), Kasi Jaskuły (5a) oraz grupy złożonej z Wiktorii Gałek, Zuzi Mach i Emilii Dziedzic (IIG b).

Najpiękniejsze kalendarze adwentowe można obejrzeć na tablicach korkowych, znajdującychj się na 1. piętrze.

WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Katarzyna Olesiak, Izabela Truchan

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY KALENDARZ ADWENTOWYKONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY KALENDARZ ADWENTOWYKONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY KALENDARZ ADWENTOWYKONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY KALENDARZ ADWENTOWY