Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!

Szanowni Państwo, Zapraszamy wszystkich, którzy chętnie pomagają innym i lubią twórcze działania do udziału w IV edycji akcji UNICEF Wszystkie Kolory Świata.

W ramach akcji uczniowie będą przygotowywali charytatywne szmaciane laleczki. Każdy uczestnik wybierze dla zrobionej przez siebie laleczki kraj pochodzenia, kolor skóry, strój, a także imię i wiek, które umieści w specjalnym akcie urodzenia. Zorganizujemy wystawę laleczek (13.02-17.02) i zagłosujemy na najbardziej oryginalną laleczkę.

Laleczki zostaną sprzedane podczas Dnia Wszystkich Kolorów Świata 23 lutego 2017r. (Dokładny termin podany zostanie w styczniu), na który serdecznie zapraszamy Uczniów wraz z Rodzinami i Przyjaciółmi.

Cena wywoławcza jednej laleczki wynosi 10 zł. Jest to kwota, która umożliwia zaszczepienie w Angoli 1 dziecka przeciwko najważniejszym chorobom wieku dziecięcego a tym samym uratowanie mu życia.

Szablony oraz instrukcje wykonania laleczki można otrzymać od s.Loredany Peteani i p.Agnieszki Lubeckiej.

Laleczki proszę przynosić najpóźniej do dnia 23 stycznia 2017 roku . Informacje na temat akcji na plakatach, u s. Loredany Peteani, p. Joanny Piaseckiej i p. Agnieszki Lubeckiej.

Instrukcja - plik do pobrania.

Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!Uszyj laleczkę - uratuj życie dzieci!