Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego dla klas I-III SP

Dnia 14 grudnia 2016 r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla dzieci z kl. I – III Szkoły Podstawowej „Dzieci z Fatimy uczą nas Modlitwy Różańcowej”. Na konkurs dzieci przygotowały bardzo wiele ciekawych i oryginalnych prac. Najbardziej zachwycały różańce wykonane z oryginalnych i pomysłowych materiałów oraz prace plastyczne ukazujące przekazywanie przez Matkę Boża dzieciom orędzia fatimskiego. W konkursie udział wzięło 40 dzieci.

Jury nagrodziło następujące prace: Agaty Argasińskiej z kl. II a, Anieli Faltynowskiej z kl. II a, Bruno Jaskierny z kl. II a, Magdaleny Jarosz z kl. Ib, Patryka Jędrusiak z kl. II b, Zofii Słapińskiej z kl. II b, Jagody Struk z kl. II b.

Przyznało również wyróżnienia, które otrzymali: Aleksandra Geyer z kl. II b, Lucia Lenior z kl. II b, Maria Wąsikowska z kl. II b, Magdalena Wilk z kl. IIa.

GRATULUJEMY!!!