test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740184
DzisiajDzisiaj35
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień35
Ten miesiącTen miesiąc11300
WszystkieWszystkie740184

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

O aniołach słów kilka...

O aniołach słów kilka...W tym roku odbyła się już X edycja Konkursu Anielskiego. Niebiańskie prace zostały wyeksponowane w holu naszej szkoły, wprawiając wszystkich w zachwyt i świąteczny nastrój. Tradycyjnie odbyło się głosowanie na najpiękniejszego anioła. Każdy mógł oddać jeden głos na wybraną pracę. Głosy zostały komisyjnie podliczone.

 

 

Na podium znaleźli się:

I miejsce Weronika Świątek

II miejsce Agatka Lubecka

III miejsce Milenka Kułacz

Szczególne wyróżnienie dla Hani Głuszak.


Wszyscy uczestnicy wykazali się kreatywnością i stworzyli oryginalne prace. Gratulujemy wspaniałych pomysłów!


Jubileuszowa edycja konkursu została uwieńczona aukcją aniołów podczas szkolnych jasełek. Poprowadziły ją Studentki Koła naukowego z Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, prowadzonego przez Panią prof. Justynę Kobylarczyk- Mamę naszych uczniów. Dzięki hojności licytujących Rodziców zebraliśmy 870 zł . Kwota ta zostanie przeznaczona na potrzeby szkoły(przekażemy informacje o poczynionych zakupach).


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w konkurs i aukcję aniołów.

O aniołach słów kilka...O aniołach słów kilka...O aniołach słów kilka...O aniołach słów kilka...

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO