test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740183
DzisiajDzisiaj34
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień34
Ten miesiącTen miesiąc11299
WszystkieWszystkie740183

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Spotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w bibliotece

Spotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w bibliotece 21 lutego w bibliotece szkolnej, w ramach cyklu „Poranki z książką”, odbyły się trzy spotkania autorskie z panią Roxaną Wojtas-Tabiś. Pisarka spotkała się z uczniami klas 4-6. W bibliotece przybliżyła młodym adeptom sztuki problem osób niewidomych, jednocześnie promując swoją najnowszą książkę „Geniusz”. Autorka poprowadziła również wyczerpującą dyskusję na temat literatury i problemu niepełnosprawności osób niewidzących. 

Spotkania z młodzieżą uatrakcyjniła krótkimi i wzruszającymi historiami oraz ćwiczeniami sensorycznymi. Po spotkaniach każdy mógł nabyć najnowszą książkę autorki oraz zdobyć jej autograf. Zapraszamy do wyjątkowej fotorelacji ze spotkań.

Spotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w biblioteceSpotkania autorskie z Roxaną Wojtas-Tabiś w bibliotece

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO