test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740186
DzisiajDzisiaj37
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień37
Ten miesiącTen miesiąc11302
WszystkieWszystkie740186

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Wysokie miejsca naszych uczniów w Turniejach Koszykówki Dziewcząt i Chłopców!

20.02.2017 odbył się XIX Turniej Koszykówki Dziewcząt i Chłopców Krakowskich Gimnazjów Niepublicznych orgaznizowany przez Społeczne Gimnazjum Nr 3 w Krakowie. Oba zespoły z naszego Społecznego Gimnazjum Nr 8 STO zdobyły 3 miejsce.

 

W dniu 22.02.2017 w turnieju szkół podstawowych - "INSPIRACJA" 2017r. I miejsce zajęła drużynaz naszej Społecznej Szkoły Podstawowej Nr 7 STO!!!

 

Serdeczne gratulacje!

 

Wysokie miejsca naszych uczniów w Turniejach Koszykówki Dziewcząt i Chłopców!Wysokie miejsca naszych uczniów w Turniejach Koszykówki Dziewcząt i Chłopców!Wysokie miejsca naszych uczniów w Turniejach Koszykówki Dziewcząt i Chłopców!Wysokie miejsca naszych uczniów w Turniejach Koszykówki Dziewcząt i Chłopców!

 

 

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO