test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740182
DzisiajDzisiaj33
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień33
Ten miesiącTen miesiąc11298
WszystkieWszystkie740182

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

W karnawale z Walentym.

W karnawale z Walentym Dokładnie 14 lutego klasy 1-3 całe w czerwieni bawiły się na balu walentynkowym. Były różne konkurencje, konkursy i wyczyny taneczne iście z profesjonalnych parkietów. Uczestnicy wykazali się dużym poczuciem rytmu tańcząc do najbardziej popularnych hitów z list przebojów. Pojawiły się elementy hip - hopu, modern i street jazzu, a nawet breakdance z akrobacjami nad podłogą.

Zarówno walentynkowe dziewczyny jak i walentynkowi chłopcy pokazali, że potrafią się bawić na 100%! Jak karnawał, to karnawał!

Nikt nie szczędził sił, a i kondycja nie zawiodła. Wszyscy wytrwali do końca, wręcz niechętnie opuszczali salę.

Czy to był udany bal? Oceńcie sami oglądając zdjęcia.

W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.W karnawale z Walentym.

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO