test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740184
DzisiajDzisiaj35
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień35
Ten miesiącTen miesiąc11300
WszystkieWszystkie740184

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

35 niezwykłych laleczek ratujących życie

35 niezwykłych laleczek ratujących życieOd grudnia 2016 nasza szkoła brała udział w projekcie UNICEF Polska „Wszystkie Kolory Świata“ IV edycja. Uczniowie wraz z Rodzicami szyli niezwykłe laleczki, bo ratujące życie dzieci z Angoli. Powstało 35 wspaniałych laleczek. 21 lutego br. w drodze głosowania wybraliśmy najbardziej oryginalną laleczkę. Ten zaszczytny tytuł otrzymała laleczka Kamil Stoch, której autorem jest Antoni Klimeczko z kl. 2a.

Tytuł najcenniejszej laleczki otrzymała laleczka Krzysztof, autorstwa Szymona Czorta z kl.2b, sprzedana za rekordową kwotę 407 zł.

Gratulujemy!

Dnia 22 lutego w czasie licytacji laleczek zebrano kwotę 4410 zł, która dnia 8 lutego została wpłacona na konto Stowarzyszenia UNICEF Polska, dedykowane dzieciom z Angoli.

DZIĘKUJEMY Wszystkim Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom, którzy aktywnie przyłączyli się do akcji WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA, szyjąc i kupując laleczki oraz pomagając w organizacji DNIA WSZYSTKICH KOLORÓW ŚWIATA. Dziękujemy uczniom klas 2 i 5, którzy przygotowali wspaniały program artystyczny oraz uczniom klas 4 za plakaty oraz prezentacje o krajach z różnych stron świata. Szczególne podziękowania kierujemy do uczniów klasy 2a i 4a, którzy wykonali najwięcej laleczek ratujących życie. Dzięki Waszej pomocy i zaangażowaniu nasze laleczki uratują życie 441 dzieci z Angoli.

35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie35 niezwykłych laleczek ratujących życie

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO