Wideokonferencja z Andrzejem Maleszką w bibliotece dla klas czwartych

Wideokonferencja30 marca w bibliotece szkolnej uczniowie klas czwartych spotkali się z autorem serii książek „Magiczne Drzewo”. Dzięki nowoczesnej technologii była to interaktywna komunikacja medialna zrealizowana za pomocą komputera, a ściślej ujmując, wideokonferencja z Andrzejem Maleszką. Rozmowa i całe spotkanie odbyło się za pomocą komunikatora. Wydawnictwo Znak promuje w ten sposób czytelnictwo i zachęca do czytania książek autora.

Niezwykła interakcja, jaka nastąpiła między pisarzem, a uczniami klas czwartych pozwoliła na owocną dyskusję o książkach autora oraz o czytelnictwie. Uczniowie chętnie odpowiadali na pytania mistrza pióra , dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat książek z serii „Magiczne Drzewo” oraz chętnie zadawali Panu Andrzejowi pytania związane z jego dorobkiem artystycznym. Autor przeprowadził również przez komunikator zabawy teatralne dla młodych adeptów sztuki.

Spotkanie prowadziły z ramienia Wydawnictwa Znak Pani Kinga oraz Pani Małgorzata. Na koniec wideokonferencji uczniowie otrzymali w prezencie plakaty promujące najnowszą książkę „Inwazja” z serii „Magiczne Drzewo”.

Po interaktywnym spotkaniu odbył się kiermasz książek, który w szkole został zorganizowany przez Wydawnictwo Znak.

Zapraszamy do fotorelacji ze spotkania!