test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

738532
DzisiajDzisiaj211
WczorajWczoraj645
Ten TydzieńTen Tydzień2060
Ten miesiącTen miesiąc9648
WszystkieWszystkie738532

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Warsztaty w IB PAN

WarsztatyUczniowie gimnazjum w ramach rozszerzeń z biologii wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez Pracownię Analiz Molekularnych IB PAN. Tematem warsztatów były: „Analizy genetyczne w botanice”. Uczniowie mieli możliwość zwiedzania zaplecza laboratoryjnego IB PAN i zapoznania się z najnowszymi technikami badawczymi stosowanymi w Instytucie Botaniki.

Warsztaty w IB PANWarsztaty w IB PANWarsztaty w IB PANWarsztaty w IB PANWarsztaty w IB PANWarsztaty w IB PANWarsztaty w IB PANWarsztaty w IB PAN

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO