test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

738532
DzisiajDzisiaj211
WczorajWczoraj645
Ten TydzieńTen Tydzień2060
Ten miesiącTen miesiąc9648
WszystkieWszystkie738532

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem

Spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem12 kwietnia w naszej szkole w ramach cyklu „Poranki z książką” odbyło się spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem. Pisarz zabawiał publiczność ciekawymi anegdotami o swoim kocie Cukierku, który jest bohaterem serii jego książek. W trakcie spotkania autor przeczytał wraz z publicznością zabawne opowiadanie o swoim pupilu. Po głośnym czytaniu nastąpiła seria pytań do pana Waldemara.

Na koniec uczniowie mogli nabyć książki twórcy i poprosić o autograf. Po spotkaniu autorskim pan Waldemar odwiedził naszą bibliotekę szkolną, gdzie pasjonaci czytania z Aktywu Bibliotecznego Mole Krejzole przeprowadzili z nim wywiad. W najbliższym czasie film z rozmowy z autorem ukaże się w serwisie internetowym youtube.

Zapraszamy do fotorelacji ze spotkania!

Spotkanie autorskie z Waldemarem CichoniemSpotkanie autorskie z Waldemarem CichoniemSpotkanie autorskie z Waldemarem CichoniemSpotkanie autorskie z Waldemarem CichoniemSpotkanie autorskie z Waldemarem CichoniemSpotkanie autorskie z Waldemarem CichoniemSpotkanie autorskie z Waldemarem CichoniemSpotkanie autorskie z Waldemarem CichoniemSpotkanie autorskie z Waldemarem CichoniemSpotkanie autorskie z Waldemarem CichoniemSpotkanie autorskie z Waldemarem CichoniemSpotkanie autorskie z Waldemarem CichoniemSpotkanie autorskie z Waldemarem CichoniemSpotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO