test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

738540
DzisiajDzisiaj219
WczorajWczoraj645
Ten TydzieńTen Tydzień2068
Ten miesiącTen miesiąc9656
WszystkieWszystkie738540

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Festiwalu Nauki i Sztuki organizowany przez Instytut Ochrony Przyrody PAN w Krakowie

Festiwal Nauki i Sztuki24 maja 2017 roku uczniowie naszego gimnazjum w ramach rozszerzeń z biologii uczestniczyli w Festiwalu Nauki i Sztuki organizowanym przez Instytut Ochrony Przyrody PAN w Krakowie. Zajęcia odbyły się w Muzeum Przyrodniczym PAN na ul. Św. Sebastiana 9. Uczniowie zapoznali się z metodami liczenia osobników w populacji. Mogli zobaczyć, w jaki sposób obrączkuje się ptaki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się nowoczesne przyrządy, służące do obserwowania ptaków z dużej odległości, jak i do nagrywania głosów ptaków. Serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych uczniów: Panu Wojciechowi Solarzowi i Panu Pawłowi Adamskiemu – pracownikom Instytutu Ochrony Przyrody PAN: za przeprowadzenie bardzo interesujących zajęć.

 

Festiwalu Nauki i Sztuki organizowany przez Instytut Ochrony Przyrody PAN w KrakowieFestiwalu Nauki i Sztuki organizowany przez Instytut Ochrony Przyrody PAN w KrakowieFestiwalu Nauki i Sztuki organizowany przez Instytut Ochrony Przyrody PAN w KrakowieFestiwalu Nauki i Sztuki organizowany przez Instytut Ochrony Przyrody PAN w Krakowie

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO