test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

738540
DzisiajDzisiaj219
WczorajWczoraj645
Ten TydzieńTen Tydzień2068
Ten miesiącTen miesiąc9656
WszystkieWszystkie738540

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej

5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej „Najlepiej razem, najlepiej razem

cieszyć się książką, piosenką, obrazem

i z przyjacielem dzielić każdą swoją myśl

najlepiej razem, zawsze razem, tak jak dziś! (…)”.

Wanda Chotomska

 

8 czerwca uczniowie klasy 5a i 5b uczestniczyli w IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobrej. Impreza odbyła się w plenerze, na terenie Ośrodka. Poniżej klasy piąte zrelacjonowały przebieg pikniku.

 

Podczas pikniku mieliśmy okazję zobaczyć inscenizację baśni „Brzydkie kaczątko” przygotowaną przez uczniów Ośrodka. Ponadto podczas imprezy odbył się III Mini Festiwal Aktywności Muzycznej Dzieci i Młodzieży. Z przyjemnością podziwialiśmy talenty muzyczne uczniów.

Rok szkolny 2016/2017 to Rok Wolontariatu. Postanowiliśmy wraz z rodzicami włączyć się w tę akcję i zorganizowaliśmy dla czytelników biblioteki SOSW książki i wręczyliśmy je z Panem Danielem Korczykowskim na scenie, na ręce Pani Dyrektor Ośrodka oraz Pani Bibliotekarki SOSW. Jesteśmy dumni, że mogliśmy przyczynić się do wzbogacenia księgozbioru Biblioteki Ośrodka. Dzięki nam uczniowie tej szkoły będą mogli przeczytać więcej książek. Chcieliśmy w ten sposób przyczynić się także do wzrostu czytelnictwa w Polsce, bo jak mawiała Wisława Szymborska: „Czytanie to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

Nasza szkoła współpracuje również z Domem Dziecka w Sieborowicach. Wychowankowie tego Ośrodka przygotowali również prezenty dla uczniów SOSW. Na scenie gadżety, puzzle i materiały animacyjne, w ich imieniu wręczyliśmy wraz z Panią Agnieszką Lubecką. Dziękujemy za współpracę!!!

Nasza klasa 5b przygotowała Twist Show. W roli głównej wystąpiła Julita Kowalik z 5b wraz z wychowawcą. Przy skręcaniu modelin włoskich Julicie pomagały dziewczyny z klasy 5b. Na scenie, w zabawnej odsłonie aktorskiej, odczytała z nauczycielem „Książkę bez obrazków” B. J. Novaka. Piknik opiewał również w animację. Na zielonych skwerkach mogliśmy bawić się płynem i tworzyć „mega bańki mydlane”, modelować figurki z masy solnej, malować na szkle i drewnie oraz sportowo spędzać czas. Zobaczyliśmy również piękną wystawę oraz kiermasz prac plastycznych. Kolejną atrakcją, jaka czekała na nas był Kącik Kosmetyczny. Męska załoga sprawdzała wozy strażackie i uczestniczyła w pokazie przygotowanym przez OSP z Dobrej. Spotkanie ze strażą było niesamowitą przygodą , która „nie pozostawiła na nas suchej nitki”. Sami tego chcieliśmy! To niezwykle „mokre” zdarzenie na zawsze pozostanie w naszej pamięci!

Grono pedagogiczne, pracownicy oraz rodzice z Ośrodka w Dobrej przygotowali stoiska ze słodkościami, napojami i sałatkami. Była również wymarzona wata cukrowa, grill oraz lody.

 

Dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom oraz naszym Kolegom ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego za wspaniałą imprezę międzyszkolną, za dobrą zabawę i wspólną integrację. Szczególne podziękowania kierujemy do nauczyciela Pani Anny Bubuli za otoczenie troską klas piątych oraz dbałość o naszą pogodę ducha i harce podczas pikniku.

 

Dziękujemy naszym wychowawcom oraz Pani Marcie Jezierskiej za opiekę nad nami i cierpliwość do nas, podczas pikniku w Dobrej.

 

Poniżej zamieszczamy linki do portali, na których znalazły się nasze zdjęcia oraz rozmowa z redaktorem TV28.pl.

https://limanowa.in/galeria;iv-piknik-razem-razniej-w-dobrej-2017,1461.html

http://www.sosw-dobra.i1.com.pl/galeria.html

  

 

 

Zapraszamy również do naszej fotorelacji z pikniku!

Uczniowie klas piątych!

5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej5a i 5b na IV Pikniku Integracyjnym „Razem Raźniej” w SOSW w Dobrej

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO