test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740185
DzisiajDzisiaj36
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień36
Ten miesiącTen miesiąc11301
WszystkieWszystkie740185

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego W ostatni piątek oprócz obchodów Dnia Edukacji Narodowej, w szkole odbyły się także wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok 2017/2018. Wszystkim osobom, które się dostały do SU serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów z tym związanych!

 

Oto lista osób wraz z rolami, które pełnią będąc w Samorządzie:

1. Olga Ptak (IIIb) - przewodnicząca

2. Aleksandra Łagudza (7b) - zastępca przewodniczącego

3. Inez Mazur (IIIa) - sekretarz

4. Ludwik Stępień (6a) - skarbnik

5. Jadwiga Sidor (II)

6. Daria Wojtaszkiewicz (IIIa)

7. Emilia Stępień (4a)

8. Karina Kwiatek (4a)

9. Tomasz Paryła (4b)

10. Michał Cisowski (6b)

11. Jakub Moszczyński (IIIa)

12. Wojciech Matuszyński (II) - operator kamery, fotograf oraz pomoc techniczna

 

Opiekunami Samorządu Uczniowskiego są:

1) Pani Patrycja Hadryjan

2) Pani Justyna Puła

3) Pani Izabela Truchan

 

 

Wybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu UczniowskiegoWybory do Samorządu Uczniowskiego

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO