test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740184
DzisiajDzisiaj35
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień35
Ten miesiącTen miesiąc11300
WszystkieWszystkie740184

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Dzień Edukacji Narodowej 2017 - klasy I-III

Dzień Edukacji Narodowej 2017 - klasy I-IIITańcem, piosenką, zagadką - tak klasy I-III uczciły Dzień Edukacji Narodowej. Każda klasa, szukając odpowiedzi na pytanie KIM JEST NAUCZYCIEL przedstawiła wykonane przez siebie zadanie. Zgadywaliśmy jakie magiczne akcesoria potrzebne są nauczycielowi, by wyczarować lekcję. Poznaliśmy menu przygotowane specjalnie dla nauczycieli, pełne zdrowych witamin radości.

Piosenki pozwoliły odkryć kto ma na twarzy słońce, a układy taneczne zawróciły nam w głowie! I tak oto poczuliśmy moc wspólnego świętowania.

Dzień Edukacji Narodowej 2017 - klasy I-IIIDzień Edukacji Narodowej 2017 - klasy I-IIIDzień Edukacji Narodowej 2017 - klasy I-IIIDzień Edukacji Narodowej 2017 - klasy I-IIIDzień Edukacji Narodowej 2017 - klasy I-IIIDzień Edukacji Narodowej 2017 - klasy I-IIIDzień Edukacji Narodowej 2017 - klasy I-IIIDzień Edukacji Narodowej 2017 - klasy I-III

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO