test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

test

Kliknij tutajżeby zobaczyć

co slychac

Statystyka odwiedzin

740184
DzisiajDzisiaj35
WczorajWczoraj404
Ten TydzieńTen Tydzień35
Ten miesiącTen miesiąc11300
WszystkieWszystkie740184

Współpracujemy

Swim Test Kordian Lach :: Nauka Pływania Kraków

 

 


 

 

SLERS

 

 


 

Klub Szkół UNICEF

Las i jego tajemnice

Las i jego tajemnice Na podsumowania cyklu lekcji o lesie i jego mieszkańcach uczniowie klas 2a i 2b wyruszyli skonfrontować swoje wiadomości z naturą w Puszczy Niepołomickiej. Las zauroczył wszystkich jesienną aparycją, podzielił swoim bogactwem, dostarczył nowych doświadczeń. Zajęcia przyrodnicze w zamku w Niepołomicach wzbogaciły wiedzę uczniów o ciekawostki z życia leśnych zwierząt. To był piękny jesienny dzień!

Las i jego tajemniceLas i jego tajemniceLas i jego tajemniceLas i jego tajemniceLas i jego tajemniceLas i jego tajemniceLas i jego tajemniceLas i jego tajemniceLas i jego tajemniceLas i jego tajemniceLas i jego tajemnice

Zespół Szkół Społecznych NR 7 STO