ZBIERAMY FANTY NA LOTERIĘ ŚWIĄTECZNĄ – RAZEM Z UNICEF POMAGAMY DZIECIOM Z SYRII

ZBIERAMY FANTY NA LOTERIĘ ŚWIĄTECZNĄ – RAZEM Z UNICEF POMAGAMY DZIECIOM Z SYRII Przypominamy, że do końca tego tygodnia, czyli do piątku 8 grudnia zbieramy fanty na loterię świąteczną UNICEF.

Prosimy o ozdoby świąteczne, ładne przedmioty wykonane własnoręcznie, książki, zabawki, materiały papiernicze, niespodziankę, która ucieszy kogoś z Rodziny, jednym słowem wszystko, co może być prezentem pod choinkę.

Rzeczy przeznaczone na loterię proszę zostawiać w sekretariacie szkoły lub przynosić do s. Loredany Peteani, p. Agnieszki Lubeckiej lub p. Joanny Piaseckiej.

Loteria świąteczna odbędzie się w przyszłym tygodniowe wtorek 12 grudnia i w środę 13 grudnia. Losy sprzedawane będą w czasie przerw, począwszy od przerwy śniadaniowej do godz.15:00, na parterze.

Pieniądze ze sprzedaży losów przekazane zostaną na konto UNICEF dedykowane dzieciom z Syrii.