KOŁA I ZAJĘCIA DODATKOWE

Harmonogram kółek i zajęć dodatkowych <- plik do pobrania

Zajęcia w ramach kół zainteresowań i zajęć dodatkowych rozpoczynają się od 9 września 2019r.
Zapisy odbywają się tylko w formie elektronicznej, zgłoszenia dokonują rodzice lub opiekunowie ucznia.
Dzieci zapisane na świetlice, będą odbierane i odprowadzane na świetlice przez prowadzącego zajęcia.

W dni, w których odbywają się rady pedagogiczne oraz zebrania z rodzicami kółka i zajęcia dodatkowe prowadzone przez nauczycieli będą odwołane. Zajęcia prowadzone przez osoby spoza szkoły będą prowadzone według planu.

Poniżej w zakładkach znajduje się wykaz naszej oferty. Po wybraniu nazwy koła zainteresowań otworzy się formularz zgłoszeniowy.

UWAGA

W dniu 9 września br. zapisy przez formularze elektroniczne zostały już zakończone. Jest możliwość zapisania dziecka indywidualnie bezpośrednio u prowadzącego zajęcia.