Koniec roku szkolnego to okres podsumowań osiągnięć naszych uczniów. Pracowali wytrwale przygotowując się do sprawdzianów i klasówek, a nagrodą są dobre oceny na świadectwie. Niektórzy znajdowali jeszcze czas, by stawać w szranki w konkursach i olimpiadach. Wielu z nich odniosło spore sukcesy, które chcemy przypomnieć. Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z Was dumni!

Laureaci III miejsca w Eliminacjach Regionalnych oraz finaliści Eliminacji Ogólnopolskich Międzynarodowego Konkursu Odyseja Umysłu , którzy rozwiązali problem w kategorii teatralno – plastycznej „W pracowni mistrza Leonarda” – drużyna w składzie:

Emilia Stępień kl.5a

Adam Skałka kl.5a

Maja Liszka kl.5a

Antoni Czajkowski kl.5b

Milena Kułacz kl. 5b

Agata Lubecka kl.5b

Tomasz Paryła kl.5b

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Sprachdoktor” dyplom D2, wynik bardzo dobry:

Maciej Kubica 4b

Małgorzata Godyń 5b

Szymon Kowal 5a

Anna Gałys 5a

Norbert Słaboń 6b

Antonina Dziadur 6a

dyplom D3, wynik dobry:

Bartosz Łagudza kl.5b

Daniel Cieliczko kl.8a

 

Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych

Aleksandra Łagudza kl.8b – finalistka

 

Małopolski Konkurs Chemiczny dla uczniów szkół podstawowych

Alicja Gruca kl. 8b – awans do etapu wojewódzkiego

 

Wojewódzki Konkurs Krakowska Matematyka:

Marcin Chwastek kl. 6b – laureat

Antonina Dziadur kl.6a finalistka

Anna Gałys kl. 5a – finalistka

Nina Chronowska kl.5a – finalistka

 

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny:

Jakub Wylon kl.2b – wynik bardzo dobry

Krzysztof Augustyn kl.7a – wynik bardzo dobry

Zofia Petrus kl.2 – wyróżnienie

Hanna Duda kl.2 – wyróżnienie

Jakub Tomczak kl.3 – wyróżnienie

Igor Mazurek kl.4 – wyróżnienie

Klara Borratyńska kl.4 – wyróżnienie

Szymon Czort kl.4 – wyróżnienie

Franciszek Baran kl.4 – wyróżnienie

Nina Chronowska kl.5 – wyróżnienie

Małgorzata Godyń kl.5 – wyróżnienie

Kacper Mróz kl.5 – wyróżnienie

Adam Skałka kl.5 – wyróżnienie

Anna Gałys kl.5 – wyróżnienie

Aleksander Rosiek kl.5 – wyróżnienie

Bartosz Łagudza kl.5 – wyróżnienie

Olga Mazurek kl.6 – wyróżnienie

Jakub Stachniak kl.6 – wyróżnienie

Antonina Dziadur kl.6 – wyróżnienie

Ksawery Jończyk kl.6 – wyróżnienie

Franciszek Jurkowski kl.7 – wyróżnienie

Krzysztof Wierzbicki kl.7 – wyróżnienie

Błażej Bułka kl.7 – wyróżnienie

Alicja Gruca kl.8 – wyróżnienie

Tomasz Słapiński kl.8 – wyróżnienie

Michał Jasik kl.8 – wyróżnienie

Paweł Augustyn kl.8 – wyróżnienie

Natalia Golonka kl.8 – wyróżnienie

Jakub Wyżga kl.8 – wyróżnienie

Wojciech Matuszyński kl. III Gimnazjum – wyróżnienie

 

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr

Marcin Chwastek kl.6b – wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie dla klas trzecich „Krakusek”

(w tym roku wzięło w nim udział ponad 3000 uczniów

Lilianna Żukowska kl.3a – I miejsce i tytuł laureata

 

Leon – Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Zintegrowanych Sprawności dla klas drugich i trzecich szkoły podstawowej

Lilianna Żukowska kl.3a – miejsce 6

Wiktoria Dziurzyńska kl.2a – miejsce 10

 

Leon – Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy – Matematyka

Klasa I

Elena Alcer kl.1b – miejsce 4

Marcel Białobrzeski kl.1b – miejsce 4

Maja Steinbock kl.1a – miejsce 5

Julia Turczynowska kl.1a – miejsce 5

Wiktoria Wiąk kl.1a – miejsce 5

Borys Walkowicz kl.1b – miejsce 5

Jan Basta kl.1b – miejsce 5

Franciszek Ledziński kl.1b – miejsce 6

Gustaw Gruca kl.1a – miejsce 6

Brunon Bogacki kl.1b – miejsce 6

Lena Gwóźdź kl.1a – miejsce 8

Adam Piróg kl.1a – miejsce 8

Zofia Kubica kl.1b – miejsce 9

Krzysztof Krajewski kl.1b – miejsce 10

Klasa II

Jakub Wylon kl. 2b – miejsce 5

Klasa III

Anna Śmietana kl. 3b – miejsce 4

Lena Grabowska kl. 3a – miejsce 4

Alex Myciński kl. 3b – miejsce 5

Jakub Tomczak kl. 3b – miejsce 5

Franciszek Fijałkowski kl. 3b – miejsce 5

Lilianna Żukowska kl. 3a – miejsce 6

 

Turniej Koszykówki Niepublicznych Szkół Podstawowych

Drużyna chłopców –  III miejsce

Turniej Koszykówki Szkół Niepublicznych

Drużyna dziewczynek – I miejsce

Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

Drużyna chłopców – II miejsce

Turniej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

Drużyna chłopców – IV miejsce

Filip Dojko z kl.III gimnazjum został najlepszym bramkarzem turnieju!

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Barwy lasu”

Jakub Kobylarczyk kl.8b – 3 miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik:

Marcin Chwastek kl. 6b – nagroda główna

Krzysztof Krajewski kl. 1a – nagroda

Zofia Kubica kl. 1b – nagroda

Urszula Wójcik kl. 1b – nagroda

Antonina Dziadur kl.6a – nagroda

Kajetan Kościński kl.6b – nagroda

Norbert Słaboń kl. 6b – nagroda

Wiktoria Wiąk kl.1a – wyróżnienie

Elena Alcer kl.1b – wyróżnienie

Jan Basta kl.1b – wyróżnienie

Borys Walkowicz kl.1b – wyróżnienie

Michał Bałman kl.2b – wyróżnienie

Jakub Wylon kl.2b – wyróżnienie

Lilianna Żukowska kl.3a – wyróżnienie

Anna Śmietana kl.3b – wyróżnienie

Nina Hetnał kl.4a – wyróżnienie

Franciszek Baran kl.4a – wyróżnienie

Agata Ryżak kl.4b – wyróżnienie

Antonina Dziadur kl.6a – wyróżnienie

Franciszek Jurkowski kl.7b – wyróżnienie

Alicja Gruca kl.8b – wyróżnienie

 

Małopolski Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego

Alicja Gruca klasa 8b – finalistka

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego High Flier

Klasy 5

Anna Gałys  – bardzo dobry wynik w konkursie –11 miejsce w województwie

Kamila Kobylarczyk – bardzo dobry wynik w konkursie – 15 miejsce w województwie

Maja Moorthi – dobry wynik w konkursie – 18 miejsce w województwie

Karina Kwiatek – dobry wynik w konkursie – 20 miejsce w województwie

Maja Dresler – dobry wynik w konkursie – 22 miejsce w województwie

 

Klasy 6

Jakub Swat – dobry wynik w konkursie – 4 miejsce w województwie

Jan Pacheco – dobry wynik w konkursie – 6 miejsce w województwie

Jakub Stachniak – dobry wynik w konkursie – 8 miejsce  w województwie

 

Klasy 7

Zuzanna Ryżak – bardzo dobry wynik w konkursie – 4 miejsce w województwie

Krzysztof  Wierzbicki – dobry wynik w konkursie -11 miejsce w województwie

Agnieszka Moździńska – dobry wynik w konkursie -15 miejsce w województwie

 

Klasy 8

Alicja Gruca – dobry wynik w konkursie – 14 miejsce

Michał Misztal – dobry wynik w konkursie  – 22 miejsce

Konkurs Języka Angielskiego English ACE

Po raz pierwszy w historii naszej szkoły 65 uczniom udało się uzyskać w tym konkursie wynik bardzo dobry i wynik dobry. Są to wysoko punktowane miejsca plasujące uczniów w czołówce zwycięzców konkursu.

Klasy 4

Olga Dobrzyńska – bardzo dobry wynik w konkursie – 4 miejsce w województwie

Franciszek Baran – bardzo dobry wynik w konkursie – 9 miejsce w województwie

Carmina Łebek- bardzo dobry wynik w konkursie – 15 miejsce w województwie

Szymon Czort- bardzo dobry wynik w konkursie – 17 miejsce w województwie

Agata Ryżak- bardzo dobry wynik w konkursie – 21 miejsce w województwie

Julia Prus- bardzo dobry wynik w konkursie – 28 miejsce w województwie

Paulina Piróg- bardzo dobry wynik w konkursie – 30 miejsce w województwie

Piotr Niemiec – bardzo dobry wynik w konkursie – 33 miejsce w województwie

Klara Borratyńska – bardzo dobry wynik w konkursie – 35 miejsce w województwie

Nicholas Pacheco – bardzo dobry wynik w konkursie – 35 miejsce w województwie

Aleksandra Geyer – dobry wynik w konkursie – 40 miejsce w województwie

Jagoda Struk – dobry wynik w konkursie – 43 miejsce w województwie

Laura Kowalska – dobry wynik w konkursie – 45 miejsce w województwie

Magdalena Wilk – dobry wynik w konkursie – 45 miejsce w województwie

Nina Gurbiel – dobry wynik w konkursie – 49 miejsce w województwie

 

Klasy 5

Jan Nowakowski – bardzo dobry wynik w konkursie – 2 miejsce w województwie

Uwaga! Janek jest uczniem klasy 3, który wziął udział w konkursie dla klas 5

Adam Skałka – bardzo dobry wynik w konkursie – 6 miejsce w województwie

Maja Moorthi – bardzo dobry wynik w konkursie – 8 miejsce w województwie

Kacper Mróz – bardzo dobry wynik w konkursie – 11 miejsce w województwie

Anna Gałys – bardzo dobry wynik w konkursie – 12 miejsce w województwie

Małgorzata Godyń – bardzo dobry wynik w konkursie – 13 miejsce w województwie

Nina Chronowska – bardzo dobry wynik w konkursie – 17 miejsce w województwie

Jakub Łagudza – bardzo dobry wynik w konkursie – 21 miejsce w województwie

Karina Kwiatek – bardzo dobry wynik w konkursie – 32 miejsce w województwie

Maja Dresler – dobry wynik w konkursie – 35 miejsce w województwie

Bartosz Łagudza – dobry wynik w konkursie – 39 miejsce w województwie

Tomasz Nowakowski – dobry wynik w konkursie – 48 miejsce w województwie

Szymon Kowal – dobry wynik w konkursie – 51 miejsce w województwie

Emilia Stępień – dobry wynik w konkursie – 52 miejsce w województwie

 

Klasy 6

Norbert Słaboń – bardzo dobry wynik w konkursie – 2 miejsce w województwie

Antoni Borratyński – bardzo dobry wynik w konkursie – 4 miejsce w województwie

Jakub Swat – bardzo dobry wynik w konkursie – 6 miejsce w województwie

Jakub Żelazny – bardzo dobry wynik w konkursie – 7 miejsce w województwie

Amelia Burzym – bardzo dobry wynik w konkursie – 13 miejsce w województwie

Olgierd Ludwin – bardzo dobry wynik w konkursie – 14 miejsce w województwie

Marcin Chwastek – bardzo dobry wynik w konkursie – 21  miejsce w województwie

Jakub Stachniak – bardzo dobry wynik w konkursie – 22 miejsce w województwie

Jakub Sykulski – bardzo dobry wynik w konkursie – 26 miejsce w województwie

Jan Pacheco – bardzo dobry wynik w konkursie – 31 miejsce w województwie

Ksawery Jończyk – bardzo dobry wynik w konkursie – 32 miejsce w województwie

Julia Grzegorczyk – bardzo dobry wynik w konkursie – 37 miejsce w województwie

Natalia Kawalec – bardzo dobry wynik w konkursie – 40 miejsce w województwie

Zuzanna Łabęcka – bardzo dobry wynik w konkursie – 41 miejsce w województwie

Jan Kuć – bardzo dobry wynik w konkursie – 42 miejsce w województwie

Amelia Kaszewska – bardzo dobry wynik w konkursie – 42 miejsce w województwie

Olga Mazurek – bardzo dobry wynik w konkursie – 44 miejsce w województwie

Antonina Bałys – bardzo dobry wynik w konkursie – 50 miejsce w województwie

Franciszek Żywicki – bardzo dobry wynik w konkursie – 51 miejsce w województwie

Jędrzej Ziębicki – bardzo dobry wynik w konkursie – 51 miejsce w województwie

Aleksandra Gurda – dobry wynik w konkursie – 55 miejsce w województwie

Antonina Dziadur – dobry wynik w konkursie – 56 miejsce w województwie

 

Klasy 7

Zuzanna Ryżak – bardzo dobry wynik w konkursie – 3 miejsce w województwie

Krzysztof Wierzbicki – bardzo dobry wynik w konkursie – 18 miejsce w województwie

Franciszek Jurkowski – dobry wynik w konkursie – 24 miejsce w województwie

Machał Cisowski – dobry wynik w konkursie – 30 miejsce w województwie

 

Klasy 8

Michał Misztal – bardzo dobry wynik w konkursie – 1 miejsce w województwie

Alicja Gruca – bardzo dobry wynik w konkursie – 4 miejsce w województwie

Zofia Hebda – bardzo dobry wynik w konkursie – 7 miejsce w województwie

Aleksandra Łagudza – bardzo dobry wynik w konkursie – 8 miejsce w województwie

Nadia Przywara – bardzo dobry wynik w konkursie – 11 miejsce w województwie

Michał Jasik – bardzo dobry wynik w konkursie – 12 miejsce w województwie

Paweł Augustyn – bardzo dobry wynik w konkursie – 15 miejsce w województwie

Hanna Dziduszko – dobry wynik w konkursie – 17 miejsce w województwie

Natalia Golonka – dobry wynik w konkursie – 25 miejsce w województwie

Gabriel Zawałkiewicz – dobry wynik w konkursie – 26 miejsce w województwie

 

Klasa III gimnazjum

Karolina Wójtowicz – dobry wynik w konkursie – 14 miejsce w województwie

Wojciech Matuszyński – dobry wynik w konkursie – 16 miejsce w województwie

 

Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!