Minął kolejny rok szkolny i znów nadszedł czas podsumowań. Jak co roku uczniowie naszej szkoły brali udział w wielu konkursach, olimpiadach i zawodach, w których sprawdzali swoją wiedzę oraz umiejętności. Poniżej znajdziecie informacje na temat ich osiągnięć. Serdecznie gratulujemy!

Gratulujemy również wszystkim pozostałym uczniom, którzy choć nie stawali w międzyszkolne szranki odnosili sukcesy na miarę swoich możliwości.

Finaliści kuratoryjnych konkursów województwa małopolskiego:

Małopolski Konkurs Geograficzny – Mariusz Pawlak kl.8a
Małopolski Konkurs Matematyczny – Franciszek Jurkowski kl.8b
Małopolski Konkurs Chemiczny – Ludwik Stępień kl.8a
Konkurs tematyczny „Od algorytmu do programu”: Marcin Chwastek kl. 7b, Franciszek Jurkowski kl. 8b

Turnieje i zawody sportowe

Iron Dragon Triathlon Kids w Kryspinowie (kateg. wiekowa chłopcy 10-11 lat) 
Daniel Mróz kl. 6a – II miejsce

IV Mistrzostwa Polski Szkół Niepublicznych w Biegach Przełajowych 
Wiktoria Paszek kl. 7b – V miejsce (dystans 2000m)
Hania Głuszak kl. 4b – I miejsce (dystans 500m)

XIII Turniej Koszykówki Krakowskich Szkół Niepublicznych
Drużyna dziewczynek – V miejsce
Drużyna chłopców – VI miejsce

Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych
Drużyna chłopców – V miejsce

Krakowska Olimpiada Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim

Lena Grabowska kl. 4a – VII miejsce

Małopolska Olimpiada Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim –  Igrzyska Młodzieży

Lena Grabowska kl. 4a – IX miejsce

Liga Szkół Krakowskich w Narciarstwie Alpejskim

Lena Grabowska kl. 4a –VIII miejsce

Konkursy humanistyczne

Krakowski Konkurs Literacki: „Opowieść o prawdziwych ludziach Nowej Huty”.
Maks Zadański kl. 4a – III miejsce

XVII Krakowski Konkurs Recytatorski
Urszula Wójcik kl. 2b – wyróżnienie

Małopolska Olimpiada Historyczna Juniorów 

Organizatorzy – Polskie Towarzystwo Historyczne, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
Stanisław Wąsikiewicz kl. 8a – I miejsce

Konkursy językowe

Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund:

Maja Moorthie  kl. 6a – 1 miejsce w województwie
Anna Gałys  kl. 6a – 2 miejsce w województwie
Maciej Kubica kl. 5b – 2 miejsce w województwie
Olga Dobrzyńska kl. 5a – 3 miejsce w województwie
Małgorzata Godyń kl. 6b – 4 miejsce w województwie
Norbert Słaboń kl. 7b – 4 miejsce w województwie
Szymon Kowal kl. 6a – 5 miejsce w województwie

Konkurs English High Flier:

Klasy 4 i 5
Dyplomy za uzyskanie BARDZO DOBREGO wyniku:
Jan Nowakowski kl.4a – 2 miejsce w województwie
Olga Dobrzyńska kl.5a – 2 miejsce w województwie
Maciej Kubica kl.5b – 16 miejsce w województwie
Paulina Piróg kl.5a – 19 miejsce w województwie

Klasy 6
Dyplomy za uzyskanie BARDZO DOBREGO wyniku:
Małgorzata Godyń kl.6b – 2 miejsce w województwie
Bartosz Łagudza kl.6b – 6 miejsce w województwie
Kamila Kobylarczyk kl.6b – 14 miejsce w województwie
Maja Moorthi kl.6a – 20 miejsce w województwie

Dyplomy za uzyskanie DOBREGO wyniku:
Julia Copija 6b – 25 miejsce w województwie
Nina Chronowska 6a – 25 miejsce w województwie
Szymon Kowal 6a – 34 miejsce w województwie
Anna Gałys 6a – 36 miejsce w województwie

Klasy 7
Dyplom za uzyskanie BARDZO DOBREGO wyniku:
Antoni Borratyński kl.7b – 4 miejsce w województwie

Dyplom za uzyskanie DOBREGO wyniku:
Amelia Burzym 7b – 8 miejsce w województwie

Klasy 8
Dyplomy za uzyskanie BARDZO DOBREGO wyniku:
Maria Guzikowska 8b – 14 miejsce w województwie
Wiktoria Wnuk 8b – 14 miejsce w województwie
Zuzanna Wyka 8b – 19 miejsce w województwie
Michał Cisowski 8b – 21 miejsce w województwie

Dyplom za uzyskanie DOBREGO wyniku:
Zuzanna Ryżak 8b – 31 miejsce w województwie

Konkurs języka angielskiego ENGLISH ACE:

Klasy 4
Jan Nowakowski kl.4a – wynik bardzo dobry
Bruno Tobiska kl.4b – wynik bardzo dobry

Klasy 5
Olga Dobrzyńska kl.5a – wynik bardzo dobry
Maciej Kubica kl.5b – wynik bardzo dobry
Julia Prus kl.5a – wynik bardzo dobry
Maria Wąsikiewicz kl.5b – wynik bardzo dobry
Franciszek Baran kl.5a – wynik bardzo dobry
Paulina Piróg kl.5a – wynik bardzo dobry

Klasy 6
Karina Kwiatek kl.6a – dyplom laureata, 1 miejsce w województwie
Maja Moorthi kl.6a – wynik bardzo dobry
Nina Chronowska kl.6a – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku
Julia Copija kl.6b – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku
Bartosz Łagudza kl.6b – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku
Szymon Kowal kl.6a – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku
Anna Gałys kl.6a – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku

Klasy 7
Amelia Burzym kl.7b – wynik bardzo dobry
Norbert Słaboń kl.7b – wynik bardzo dobry
Jan Pacheco-Śledź kl.7a – wynik bardzo dobry
Marcin Chwastek kl.7b – wynik bardzo dobry
Olga Mazurek kl.7b – wynik bardzo dobry
Jakub Swat kl.7b – wynik bardzo dobry

Joanna Nocuń kl.7a – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku
Antoni Borratyński kl.7b – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku
Jakub Żelazny kl.7a – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku
Ksawery Jończyk kl.7b – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku

Klasy 8
Maria Guzikowska kl.8b – wynik bardzo dobry
Franciszek Jurkowski kl.8b – wynik bardzo dobry

Agnieszka Moździńska kl.8b – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku
Zuzanna Wyka kl.8b – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku
Mariusz Pawlak kl.8a – dyplom za uzyskanie dobrego wyniku

Leon – Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy – j.angielski

Volodymyr Moroz kl.3a – miejsce 8 – Laureat
Zuzanna Żmuda kl.3b – miejsce 10 – Laureat
Tymon Ziobro kl.3b – miejsce 12
Filip Mróz 3a – miejsce 14
Lena Kozak 3b – miejsce 14                                                                                                                                Wiktoria Dziurzyńska kl.3a – miejsce 16
Julia Pampuch kl.3b – miejsce 18
Michał Bałman kl.3b – miejsce 18
Zofia Petrus kl.3b – miejsce 18
Basia Gumula kl.3a – miejsce 19
Jakub Wylon kl.3b – miejsce 22

Konkursy matematyczne i informatyczne

Ogólnopolski konkurs matematyczno-informatyczny InstaLogik
Marcin Chwastek kl. 7b  – Laureat II stopnia
Nina Chronowska kl. 6a – Laureat III stopnia

XIV Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna Junior
Franciszek Jurkowski kl. 8b – Finalista z wyróżnieniem III stopnia

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny:

Klasa 7  (KADET)

Ksawery Jończyk – wynik BARDZO DOBRY (maksymalna ilość punktów 150/150)
Marcin Chwastek – wyróżnienie
Jakub Sykulski – wyróżnienie
Olga Mazurek – wyróżnienie
Antoni Borratyński – wyróżnienie

Klasa 6  (BENIAMIN)

Anna Gałys – wynik BARDZO DOBRY
Maja Moorthi – wyróżnienie
Adam Skałka – wyróżnienie
Tomasz Nowakowski – wyróżnienie
Kacper Mróz – wyróżnienie

Klasa 5  (BENIAMIN)

Klara Borratyńska – wyróżnienie

Klasa 4  (MALUCH)

Pola Gugała – wyróżnienie

Klasa 2 (ŻACZEK)

Jakub Wójtowicz – wynik BARDZO DOBRY
Julia Turczynowska – wynik BARDZO DOBRY
Maja Steinbock – wyróżnienie
Brunon Bogacki – wyróżnienie

Klasa 1 (ŻACZEK)

Zuzanna Knyziak – wynik BARDZO DOBRY
Emilia Mróz – wyróżnienie
Gleb Shymko – wyróżnienie

Alfik – Ogólnopolski Konkurs Matematyczny, edycja XXV

Klasa 6 

Nina Chronowska – wynik BARDZO DOBRY
Anna Gałys – wynik dobry

Klasa 7

Marcin Chwastek – wynik dobry
Jakub Sykulski – wynik dobry

Klasa 8

Franciszek Jurkowski – wynik BARDZO DOBRY
Krzysztof Wierzbicki – wynik dobry

Leon – Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy – Matematyka:

Elena Alcer kl.2b – miejsce 5 – Laureat
Maks Słaboń kl.2b – miejsce 5 – Laureat
Michał Duda kl.2b – miejsce 8 – Laureat
Borys Walkowicz kl.2b – miejsce 8 – Laureat
Jakub Wójtowicz kl.2b – miejsce 8 – Laureat

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Jesteśmy z Was dumni!